Unstructured (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Address
fa: نشانی
