Unstructured (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ
