Unstructured (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
