Unstructured (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Address
ar: العنوان
