Unstructured (2.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
