Unstructured (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Address
el: Διεύθυνση
