Unstructured (2.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Default
fr: Par défaut

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Address
fr: Adresse

en: Fast
fr: Rapide

en: Page Break
fr: Saut de page

en: Formula
fr: Formule
