Unstructured (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Address
he: כתובת

en: Markdown
he: הוזלה
