Unstructured (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា
