Unstructured (2.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ
