Unstructured (2.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Address
nl: Adres

en: Fast
nl: Snel

en: Auto
nl: Automatisch

en: Formula
nl: Formule
