Unstructured (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Address
ru: Адрес

en: Fast
ru: Быстро

en: Auto
ru: Авто

en: Formula
ru: Формула
