Unstructured (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Address
sk: Adresa
