Unstructured (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Address
ug: ئادرېس
