Unstructured (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул
