Unstructured (2.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Address
cs: Adresa
