Unstructured (2.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio
