Unstructured (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Address
et: Aadress

en: Formula
et: Valem
