Unstructured (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Address
eu: Helbidea
