Unstructured (2.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Image
id: Gambar

en: Default
id: Bawaan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Address
id: Alamat

en: Fast
id: Cepat
