Unstructured (2.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Address
it: Indirizzo
