Unstructured (2.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Address
lv: Adrese

en: Markdown
lv: Iezīmēšana
