Unstructured (2.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Address
nn: Adresse
