Unstructured (2.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Image
pt: Imagem

en: Default
pt: Predefinido

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Formula
pt: Fórmula
