Unstructured (2.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Address
ro: Adresă

en: Formula
ro: Formulă
