Unused Modules (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Projects
de: Projekte

en: Modules
de: Module

en: Unused
de: Nicht verwendet
