Unwanted Email Registration (1.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Administer settings.
bo: དོ་དམ་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།
