Update helper (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Update
eu: Eguneratu

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
