Update helper (2.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Update
id: Perbarui

en: Created
id: Dibuat

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Changed
id: Berubah

en: Language code
id: Kode bahasa
