Update helper (2.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Update
ne: अपडेट

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
