Update helper (3.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
