Update helper (3.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu
