Update helper (3.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Created
lv: Izveidots

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods
