Update helper (3.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka
