Update helper (3.0.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Update
mr: अपडेट

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
