Update helper (3.0.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Update
nl: Bijwerken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Language code
nl: Taalcode

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
