Update helper (3.0.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Update
vi: Cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
