Update helper (3.0.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Update
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID
