Update helper (3.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Created
lt: Sukurta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas
