Update helper (4.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Update
fi: Päivitys

en: Created
fi: Luotu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi
