Update helper (4.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Update
hu: Frissítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
