Update helper (4.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Update
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Changed
ja: 変更済

en: Language code
ja: 言語コード

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
