Update helper (4.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Language code
pl: Kod języka
