Update helper (4.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان
