Update helper (4.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Update
pt: Atualizar

en: Created
pt: Criado

en: Configuration
pt: Configurações

en: Changed
pt: Alterado

en: Language code
pt: Código do idioma

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
