Update helper (4.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
