Update helper (4.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Update
ro: Actualizare

en: Created
ro: Creat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii
