Update helper (4.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Update
sv: Uppdatera

en: Created
sv: Skapad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
