Update helper (4.1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Update
tr: Güncelle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu
