Update helper (4.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Update
uk: Оновити

en: Created
uk: Створено

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Changed
uk: Змінено

en: Language code
uk: Код мови

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
